top of page
Vyhledat
  • Obrázek autoraMarcela

Dejte pozornost sami sobě


Už jste vyzkoušeli snad všechno a stále se vám nedaří záležitost vyřešit? Točíte se v kruhu? Možná nastal čas nechat to na chvíli být. Přestaňte se snažit a uvolněte se. Dopřejte si hluboký relaxační zážitek při gongové lázni. Rozvibrovaný gong vytváří široké frekvenční spektrum zvukových vln, které se šíří prostorem a vytváří rezonanční očistný prostor. Ponoření se do světa tónů a vibrací gongu přináší uvolnění stresu a napětí v těle, zklidňuje mysl a vede k hluboké relaxaci na úrovni fyzické, mentální i emocionální. Vibrace gongu vyladí vaše tělo, vnesou mír do vaší mysli a dovolí duši spočinout v klidu a souladu s okolním světem.


Společně s Veronikou Oríškovou vás srdečně zveme na gongovou lázeň, která se bude konat 24. července 2022 od 19 hodin v ZŠ Třebotov v budově nové školky na adrese Hlavní 190, Třebotov. Vstupuje se vjezdovou bránou, dále po schodech nahoru a vchodem po levé straně.


Během gongové lázně se nejčastěji leží, ale pokud to pro vás není pohodlné, je možné sedět na židli. Vezměte si s sebou pohodlné oblečení, karimatku, polštářek, přikrývku. Doporučujeme také láhev s vodou (ne PET, mohla by při pití praskat).


Počet míst je omezen a je tak vhodné si své místo rezervovat. Přihlásit se můžete emailem na adrese: oriskova.ver@gmail.com nebo pište sms na tel. číslo: 603 954 778. Cenu 600,- Kč můžete uhradit předem na účet č. 180 509 00 44/3030 (do zprávy pro příjemce uveďte: GL a Vaše příjmení) nebo na místě v hotovosti. Celková doba trvání je 1 hodina.


Každý z účastníků prožívá gongovou lázeň svým jedinečným způsobem. Vždy se však jedná o setkání sám se sebou. Někdo se ocitá v prostoru bez času a formy, který popisuje jako hlubiny vesmíru nebo oceánu. Další se dostávají do stavu podobnému hlubokému spánku, který má silný regenerační účinek. Jiným přichází vize a inspirace pro další životní kroky. Přijďte si oddechnout a načerpat sílu.


20 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


Commenting has been turned off.

Právní Wellness

Konzultace v oblasti právních rozepří, dohod a vyjednávání

Holistický přístup ke konfliktu 

bottom of page